KONST / Litografier / Färglitografi 11966276
nr 1196 6276
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. 5/60, signerad, -52. Motivet: 41x33
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:28:20
11/8 21:13:11
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson